Меню
Your Cart

Дилерам

Запрошуємо до співпраці дилерів, меблеві салони та магазини.

Пропонуємо вигідні умови по роздрібній та оптовій торгівлі меблями для бажаючих розширити асортимент товарів, що дозволять створити приплив нових клієнтів та збільшити обсяги продажів за існуючими позиціями.

ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ МОЖНА НАСТУПНИМ ОБРАЗОМ:

  1. Надіслати бланк замовлення (із зазначенням моделі, матеріалу, розвороту кута, комплектації) на електронну пошту natalkarossa@ukr.net .
  2. Переказати аванс від 30-50% вартості товару на картку Приват Банку або на розрахунковий рахунок компанії. Здійснити оплату можна в системі Приват 24, за допомогою терміналу або в будь-якому відділенні Банку.

Вартість доставки не входить у суму замовлення та оплачується окремо згідно з тарифами перевізника. Відвантаження меблів покупцю обов'язково супроводжується паспортом виробу та гарантійним талоном, що дає право гарантії на виріб не менше 18 місяців з моменту придбання.

Доставка замовлення може бути довантаженням: експедиторською службою приймається Ваше замовлення в транспорт, який іде основним вантажем, через Ваш населений пункт, а вивантаження меблів з транспортного засобу здійснюється силами одержувача (один із поширених способів доставки).

Будь-яку іншу інформацію, що Вас цікавить, можна отримати за тел. 066-434-61-47 або 096-861-42-10.

Ми цінуємо наші торгові партнери, які працюють разом з нами, довіряючи нашому смаку, рекомендаціям та порадам.